Далекая Танзанія.

Кожен турист, який побажав змінити Європу на Африку і купити туди тур, зробить свою відпустку незабутньою. Туристична компанія TripSee.com представляє: одною з найбільших африканських держав на східному узбережжі Індійського океану є республіка Танзанія. Це напрочуд гарна країна з багатющою природою і численним тваринним світом, що мешкають в національних парках і мальовничих заповідниках, площа яких займає трохи менше половини території країни. Танзанія є родоначальницею такого роду подорожі, як полювання на диких тварин, яке в перекладі з мови корінного народу суахілі означає «сафарі».

Концентрація диких і самих різних африканських тварин в країні на один квадратний кілометр, мабуть, найбільша в світі. Саме тому любителів дикої природи як магнітом притягують тури в Танзанію і фішкою цих турів є сафарі. Сьогодні сафарі означає можливість спостерігати за життям диких тварин в природному місці існування. Оскільки бажаючих придбати подібні тури з кожним роком стає все більше, то і ціна туру в Танзанію з кожним роком стає відносно дешевшим. Крім сафарі національним надбанням країни є найвища гора-рекордсменка Африки Кіліманджаро і потенційно діючий вулкан, що знаходиться на північному сході країни. Сходження на Кіліманджаро користується популярністю як у професійних альпіністів, так і у туристів-любителів в супроводі спеціально підготовленої експедиції. Крім того, три найбільших озера африканського континенту знаходяться на території Танзанії. Це озера з такими назвами як Вікторія, Танганьїка і Ньяса. Причому, Танганьїка є другим за рахунком глибоким озером в світі.

Що ще?

Крім спеціалізованих сафарі турів, турагенства можуть запропонувати купити комбіновані тури до Танзанії, ціни на які не дуже сильно розрізняються. Комбіновані тури крім сафарі на материку, пропонують пляжний відпочинок на островах Занзібар, Пемба і Мафії. Привертають увагу ці острови незайманою природою і найчистішим океаном. Прозорість води дивовижна, в деяких місцях вона сягає 30 метрової глибини. Це кращі місця для заняття дайвінгом, снорклінгом і рибальством в Танзанії. Острів Занзібар набув всесвітню популярність ще й тому, що тут народився знаменитий вокаліст рок-групи Queen Фреді Меркурі.

Тури в Танзанію – це подорож, що виходить з розряду звичайних. Воно назавжди змінить ваше світорозуміння і свідомість і розширить межі вашого сприйняття навколишнього світу. Але не варто забувати, що це бідна африканська країна з не завжди розвиненою туристичною інфраструктурою, дуже жарким кліматом і високою вологістю. Тому, вибираючи тур в цю країну необхідно особливо ретельно готуватися до такої подорожі і вжити всіх запобіжних заходів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *