Навіть в Швейцарії, в самому не дешевому місті Цюріху, серед дизайнерських магазинів і шикарних ресторанів, виявляється, можна провести день, не витративши при цьому грошей. Охоче ​​ділимося інформацією, яка нам дісталася ох, як не легко.

Красиві види. В Цюриху є три місця неймовірної краси, відвідування яких не коштує грошей. Одна з найкрасивіших, тераса з панорамним видом Polyterrasse (Політеррас) знаходиться прямо перед Федеральним Інститутом Технологій. Відкривається вид на Старе місто в оточенні пагорбів вкритих будиночками з похилими дахами з черепиці, це вас зачарує. Цюріх з видом на блакить озера. Через річку можна побачити вузлуваті вузькі провулки, які пробираються до Лінденхоф, старовинному римському укріпленню. Обов’язково відвідайте промисловий квартал Вест, а в ньому флагманський магазин Freitag, побудований з контейнерів для перевезень. Цей бренд створює сумки з вторсировини (перероблені ремені безпеки, старий брезент, використані трубки від велосипедів, тощо).

Розслаблення в міській зелені. Цюріх потопає в зелені садів і парків, багато з яких доступні для відвідування. Величезні букові дерева і підстрижені галявини Rieterpark зачарує вас стилем життя 19-го століття. Головним чином завдяки неокласичній віллі, яка з 1857 року перетворена в музей Rietberg. Його можна відвідати безкоштовнио тільки з картою Цюріха на руках. Ландшафтна зелень, багато прикрашені ставки і барвисті квіткові клумби Belvoir Park, роблять його одним з найбільш вражаючих зелених зон Цюріха. У ньому є багато відокремлених, спокійних місць для розслаблення. В Ботанічний сад при Цюріхському університеті можна відправитися, якщо почнеться дощ. Тут росте близько 7000 різновидів рослин, в тому числі папороті, орхідеї і ананаси. Клімат в парниках і тропічних теплицях різко відрізняється від температури на вулиці.

Футбольне. Відвідування музею FCZ, який повністю присвячений ФК Цюріх буде пізнавальним для вас, якщо до занять спортом у вас науковий підхід. Його історія починається з 1896 року. Всі злети і падіння, досягнення і розвиток футболу в Швейцарії представлено в семи тематичних зонах. Серед безлічі фотографій, фільмів і трофеїв, час пролетить непомітно.

Навчання в музеях. Практичний зоологічний музей Цюріхського університету є домом для 1500 тварин і інтерактивних експонатів. Відвідувачі можуть почути спів китів, побачити скелети мамонтів і динозаврів, безліч комах, яких можна розглянути через збільшувальне скло. У ньому показують безкоштовні фільми власного виробництва про природу – двічі в день. Побачити археологічну колекцію університету, палеонтологічний музей і музей наук про Землю, можна абсолютно безкоштовно.

Подивитися чудовий живопис, не заплативши ні копійки. Оцінити велике мистецтво Цюріха безкоштовно складно, але можливо, якщо докласти зусиль. Дві з головних художніх галереї міста відкриті для відвідувачів безкоштовно в певні дні. Відвідувачі можуть милуватися твоами Рембрандта, Мане і Джакометті Кюнстхауса безкоштовно по середах, в той час як сучасне (і часто суперечливе) мистецтво в Мігрос музеї можна побачити безкоштовно тільки в четвер увечері  з 17.00 до 20.00.

Спостереження за птахами в центрі міста. Завдяки Voliere Zurich, орнітологи не потрапляють в дику природу для різних спостережень за птахами; замість цього вони можуть залишитися в місті і безкоштовно вивчити безліч екзотичних видів. Цей пташиний заповідник на Мітенквае, з моменту його створення в 1898 році, допоміг пораненим папугам, туканами і багатьом іншим птахам.

Могила Джеймса Джойса. Знаменитий ірландський письменник Джеймс Джойс написав Улісса в Цюріху. Його фонд проводить регулярні безкоштовні зустрічі і семінари присвячені найвідомішим творам автора, в тому числі – «Поминки по Фіннегану». Джойс похований на кладовищі Кирхе Флуннн в 1941 році. Пам’ятник письменникові вражає: статуя сидить і думає з олівцем в одній руці і книгою в інший.

Лангенбергскій парк. Для перепочинку від міської суєти проведіть вільний час в дикій природі Лангенбергского парку. На захід від озера Цюріх є вовки, бурі ведмеді, рисі, олені і лосі, котрі спокійно ходять серед великих лісових огорож. Лісовий пригодницький маршрут довжиною 2 км веде відвідувачів через ліс і 12 інтерактивних станцій.

Climb Uetliberg, найближча гора Цюріха. За високим швейцарським стандартом місцева гора Цюріха Uetliberg не настільки висока – там всього 870 метрів над рівнем моря. Прекрасна рослинність, гірська місцевість і ось вам улюблене місце для туристів і байкерів. Вона особливо популярна восени, оскільки її вершина височить над туманом, який іноді охоплює місто.

Сходіть в музей кактусів. Це одна з найбільших колекцій сукулентів в світі. У ній понад 6500 видів з 70 різних сімейств кактусів, агав, алое і пенокопів. Рослини мають всілякі форми, розміри, з шипами і без. Відвідування семи теплиць, прогулянка уздовж кам’яної стіни, що складається з сукулентних рослин, будуть сповнені чудових сюрпризів, і знову не буде коштувати вам ні цента.

Насолоджуйтеся тишею таємного двору. Поруч з церквою Гроссмюнстер прихована секретна обитель. За крихітними дверима можна побачити покинутий двір і вхід на територію теологічного факультету Університету Цюріха. Це ідеальне місце, щоб охолонути в жаркий день.

Пірнути в річковий басейн. Відвідувачі можуть безкоштовно поплавати в озері Цюріх. В річкових басейнах міста проходять цікаві заходи. Басейн Lower Letten захлесне Вас швидким потоком води, а верхній басейн Letten тече з меншою силою і швидкістю. Басейн з’єднаний з каналом для плавання і дайвінгу (довжиною 400 метрів). Історичний басейн річки Шанценграбен, відкритий в 1864 році, знаходиться на відокремленому річковому вигині.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *