У нашій столиці до початку весни відкриють перший «lovespace» – готель, призначений лише для сексу, з назвою «Cherry Twins».

Номерів в цьому дивовижному місці буде не багато, але всі вони будуть оформлені в стилях різних популярних еротичних фантазій. На сайті «Cherry Twins» виставлені фото «Кабінет лікаря», «Катівня», «Східний палац» і навіть «Шкільний клас».

У кожному з номерів є тематичні меблі і вся потрібна атрибутика для любовних фантазій. До послуг гостей будуть надані всі досягнення технічного прогресу в love індустрії. Вино або латексні одежі в номер можна буде замовити окремо.

Особливу увагу в готелі будуть приділяти гігієні: обов’язковою частиною прибирання номерів стануть стерилізація і кварцування.

Повідомляється, що готель буде тільки надавати оренду номерів. Ніяких дівчаток за викликом. Ніяких додаткових послуг.

Все чинно-важно-благородно.

Озвучені навіть ціни. Ніч в номері «Cherry Twins» буде коштувати від € 149 до € 179. Мінімальний час оренди – 3 години (вони обійдуться в € 45-60).

Орендувати номери зможуть тільки відвідувачі старші 21 років.

В готелі обіцяють повну анонімність і безпеку.

Творці Cherry Twins називають свій готель «місцем терапії відносин». Lovespace підійде і сексуально розкутим парам, і подружжям, котрі хотіли б оживити своє інтимне життя.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *