У Йорданії організовують епічний 40-денний похід по лісах, горах і пустелях країни.

Реєстрація відкрита, ви можете легко приєднатися до вже зареєстрованих учасникыв походу “Йорданська стежка”, списатися з ними і обговорити подорож.

Похід 2018 року проводиться Jordan Trail Association, яка просуває маршрут і допомагає зібрати гроші, щоб розвинути його, повідомляє Jordan Times. Асоціація також призначена для підтримки місцевих громад, поруч з якими проходить маршрут подорожі.

Прорив цього року почнеться в Умм-Кайсе 2 березня і закінчиться в Акабі 14 квітня. Але якщо у вас немає часу взяти участь в 40-денному поході, всі бажаючі мандрівники можуть забронювати одноденну поїздку, поїздку на вихідні, заповнити одну з тижневих секцій або просто побувати на екскурсії в історичні місця країни.

Знаменита “Йорданська стежка” проходить з півночі на південь країни, поєднуючи Умм-Каїса і проходить через ліси, гори, пустелі і багато відомих пам’яток, і закінчиться на березі Червоного моря в Акабі. Покриття повного маршруту довжиною понад 650 кілометрів займає близько 40 днів, проходячи по сільській місцевості з відвідуванням таких знакових місць як Петра і Ваді-Рам. Маршрут розбитий на різні етапи, кожен з яких становить близько 80 кілометрів.

Йорданія пропагує себе як туристичний напрямок, і розвиток “Йорданської стежки” стало великою частиною цього починання.

Це дуже безпечне місце на Близькому Сході, багато мандрівників прагнуть побачити його неймовірно історичні та природні об’єкти.

Ціна на похід для туристів, які не є йорданцями, становить 3000 JOD ($ 4230 USD), або ціни варіюються від 210 ($ 295 USD) до 500 JOD ($ 700 USD) для певних розділів. У вартість включено такі речі, як гіди, транспорт, вода, харчування, проживання та багато іншого.

Європейським мандрівникам, тим, хто сподівається відвідати Йорданію, в цьому році буде набагато легше, так як бюджетна авіакомпанія Ryanair оголосила про 14 нових рейсів з європейських центрів, таких як Рим, Брюссель і Афіни, в Амман і Акабу.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *