Різні бувають олігархи

Різні бувають олігархи

Що ми знаємо про Чілі?

А ось минулого місяця саме Чілі “зробило” заголовки всіх головних ЗМІ світу оголошенням про те, що країна створить більш 4 мільйонів гектарів нового національного парку. І назве його на честь покійного співзасновника швейної компанії The North Face, Дугласа Томпкінса.

Сам парк “Pumalín” був заснований і створювався покійним мільйонером Дугласом Томпкінсом і його дружиною Крістін Макдивітт Томпкінс ще з 1992 року. Пара активно скуповувала землю для захисту тропічних лісів регіону. Чилійський парк по площі більше, ніж Національний парк Йосеміті в США, і покриває 400 000 га незайманого лісу, гір і річок, з яких майже 300 000 га було пожертвувано фондом Tompkins Conservation.

Національний парк “Pumalín” розташований уздовж шосе Carretera Austral, головної чилійської дороги, що тягнеться уздовж тихоокеанського узбережжя, і дозволяє мандрівникам легко дістатися до мережі стежок, кемпінгів і готелів в Андах.

Президент Чілі Мішель Бачелет і президент The North Face Крістін Макдивітт Томпкінс на цьому тижні підписали указ про створення оновленого національного парку “Pumalín” і присвоєння йому імені Дугласа Р. Томпкиінса.

Підприємець, мільйонер і активний любитель природи, Дуглас Томпкінс трагічно загинув у 2015-му році в аварії. У заповіті він вказав, що більшу частину своїх заощаджень передає природоохоронним фондам Чілі і самому Національному парку “Pumalín” – головному проекту всього його життя.

До речі, Чілі названа найкращою країною для відвідування в 2018 році.

І багатьом завдяки діяльності, зауважимо, ІНОЗЕМНОГО олігарха, який витрачав свої гроші не на яхти та замки в Нормандії та Туманному Альбіоні, а ось … на охорону природи, піклуючись про майбутнє країни, яка його прихистила.

Ось така от історія у нас суботня.

Всім вдалих вихідних, друзі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *