Французька Полінезія

Французька Полінезія

Будучи заморськими володіннями Франції, Французька Полінезія включає в себе 118 островів, розташованих на п’яти архіпелагах в південно-західній частині Тихого океану. Їх загальна територія порівнянна з Європою, але налічує всього 260 000 жителів. Відстань близько 4000 км до найближчого материка захищає їх від масового туризму, а це справжній подарунок для тих, хто жадає усамітнитися серед тропічної природи райської краси, відчути себе поза часом, занурившись в атмосферу благополуччя і дружелюбності. Крім цього, до безперечних плюсів можна віднести теплий клімат, відсутність небезпечних тварин і комах, зручне транспортне сполучення між островами і високий рівень медичного обслуговування. Серед мінусів – довгий, часто стикувальний переліт, і високі ціни на тури – відпочинок у Французькій Полінезії відноситься до вищої категорії.

Онлайн-магазин турів TripSee.com рекомендує: дістатися в цей благословенний край можна, відправившись на Таїті, єдиний острів з міжнародним аеропортом. Подорожі між островами здійснюються на зафрахтованих і регулярних повітряних рейсах або на човнах.

Тутешні місця славляться білими, рожевими і чорними пляжами з вулканічного піску, яскраво-блакитними лагунами і гірськими піками, покритими пишною зеленню. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, а також переважанням різних видів відпочинку.

 

Особливості відпочинку

Романтична казка чекає мандрівників, які вирушили в тур до Французької Полінезії від нашого онлайн-магазину турів TripSee.com, де на найвідоміших островах Бора-Бора, Муреа і Таїті гостей чекають розкішні курорти, розташовані на невеликих приватних ділянках суші. Невеличкі готелі та сімейні пансіонати пропонують ціни економ-класу. Особливістю готелів є те, що більшість з них – це бунгало в полінезійському стилі, розташовані на дерев’яних помостах, які йдуть далеко в море. Але до послуг гостей також готелі всесвітньо відомих мереж.

Кожен острів унікальний. Наприклад, Бора-Бора славиться відокремленими пляжами і затишними бунгало, залучаючи в весільні тури молодят. На о.Муреа можна відвідати руїни древніх храмів, а на фермі з вирощування перлів на Хуахіні побачити, як культивуються знамениті чорні перлини Полінезії. На Туамоту і його побратима Маніхі, прагнуть потрапити дайвери з усього світу. Риби, дельфіни, рифові акули, скати і черепахи населяють коралові сади лагун, які відмінно підходять для дайвінгу. До послуг серферів хвилі на рифових перевалах, а кайтсерферам сподобаються місцеві пасати.

Острови пропонують безліч цікавих екскурсій, серед них відвідування музею Поля Гогена, поїздка на острів Пасхи, прогулянка по тропічному саду Матаоа, плавання на човні зі скляним дном. Туристи можуть насолоджуватися приголомшливо смачною місцевою кухнею, а також здійснювати покупки на ринках, розкиданих по островах. Більш віддалені острови менш відомі і ваблять до себе яхтсменів і любителів підводного плавання.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *