Індія

Індія

Індія.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com пропонує путівки на відмінний напрямок для відпочинку. Територія Індії має схожість з гігантським трикутником, спрямованим вістрям вершини в Індійський океан. В основі цього трикутника простягнулася найвища гірська смуга землі – Гімалаї, які відокремлюють країну від Центральної Азії і Китаю. Передгір’я Гімалаїв покриті лісами, в яких все ще водяться тигри і леопарди. Танучі сніги і льодовики Гімалаїв дають початок священної для індусів річки Ганг і, так само як і Гімалаї, є об’єктами поклоніння.

Багато в чому завдяки своєму географічному положенню, різноманітності кліматичних зон і багатонаціональності, де мирно існують близько тисячі різних мов і діалектів, а також велика кількість різних вірувань, Індія, в сприйнятті людей, країна – багатолика, чарівна і загадкова. Скільки образів, спогадів, мрій і асоціацій викликає це слово. У людей, старшого покоління воно пов’язане зі спогадами про барвисті і музичні, мелодраматичні фільми, в яких добро завжди перемагає зло, а закохані, пройшовши всі випробування, послані їм долею, обов’язково одружаться і живуть довго і щасливо. Хоча, насправді, в Індії велике значення надається сімейним зв’язкам, і шлюб визнається більше як об’єднання сімей, ніж як союз між двома людьми.

Наші сучасники розглядають Індію як об’єкт для відвідування в декількох аспектах: туризм (як пасивний пляжний, так і активний пізнавальний); заняття і вивчення йоги; прилучення до духовних практик з проживанням в спеціальних таборах (так званих ашрамах) і лікувальні аювердічні тури з унікальним набором оздоровчих процедур. Як бачимо, в цій чарівній і загадковій азіатській країні кожен знайде те, що відповідає його смакам і побажанням.

Що є по цьому напрямку

Тому, ставлячи питання людям, що вже побували в Індії, чи варто купити тур до Індії, – завжди отримуєш захоплену і ствердну відповідь. Здійснити пошук і підбір туру до Індії, а також, визначити, скільки буде коштувати путівка до Індії, може допомогти будь-який туроператор, присутній на туристичному ринку України. Ціни на путівки в цю чудову країну, можуть істотно різнитися, залежно від того, який тур вибере турист: пакетний або індивідуальний. Вартість, а відповідно, і ціна індивідуального туру до Індії буде вище, ніж пакетного туру, оскільки в цьому випадку програма подорожі формується під унікальний запит клієнта і для цього потрібно більше часу і зусиль. Онлайн-супермаркет турів TripSee.com пропонує своїм клієнтам путівки і великий вибір кращих пропозицій по даному напрямку і з гарантією найнижчих цін.

Тут можна знайти місце для проживання на будь-який гаманець: від розкішних стародавніх палаців махараджей до халуп на пляжах в Гоа. Традиційно прийнято вважати, що пляжні тури в Північний Гоа більше підійдуть для мандрівників з обмеженим бюджетом, тоді як путівка в Південний Гоа порадує туристів з туго набитими гаманцями.

Таким чином, вартість і ціна путівки в Індію можуть варіювати в дуже широкому діапазоні, що є відмінною рисою турів в цю далеку і екзотичну країну.

Але незмінним є лише одне – все, хто хоча б один раз побував в Індії, будуть повертатися в цю країну знову і знову.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *