Сардинія. Італія

Сардинія. Італія

Сардинія.

Втомившись від тривалих виснажливих перельотів в екзотичні країни і в зв’язку з введенням безвізового режиму з країнами ЄС, багато українських туристів стали шукати путівки і спрямували свої погляди на європейські напрямки пляжного відпочинку. Лідером європейського напрямку вже кілька років є Сардинія. Це острів, розташований на захід від материкової Італії між італійським островом Сицилія і французьким островом Корсика, від якого вона відокремлена вузьким, всього 12 км шириною, протокою.

Урочисто повідомляємо всім, хто цікавиться: тури на Сардинію мають ряд незаперечних переваг. Ось вам деякі з них.

Перше: налагоджена логістика, завдяки якій можна без проблем прилетіти в один з трьох аеропортів або дістатися поромом з Неаполя чи багатьох інших морських портів Європи. Другим важливим фактором є абсолютна, 100% безпека відпочинку. Третім фактором є розміри острова, різноманітність ландшафтів та історичних пам’яток, а також великий вибір всілякий готелів, вілл і гостьових будинків, що дозволить купити тур на Сардинію за найвигіднішою для Вас ціною, і ми не жартуємо.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com звертає Вашу увагу на той факт, що ціна туру на Сардинію багато в чому визначається вартістю об’єктів розміщення. Наприклад, в такому елітному місці на Сардинії як Коста-Смеральда (Costa Smeralda) cтоимость путівки за тижневий тур в високий сезон може вилитися в кругленьку суму і перевищити 10 000 євро. У той же час, в тутешніх гостьових будинках ціни дуже демократичні і починаються від 100 євро за тиждень відпочинку. Крім того, готелі північній частині острова дорожчі, ніж південній.

У тутешніх берегів дуже гарне море і, завдяки особливостям ландшафту, вельми різноманітні пляжі. Є як широкі, піщані і пологі, так і маленькі, заховані між скель з незвичайною рожевою галькою. Таку гальку, яка до того ж змінює свій колір, в залежності від освітлення має найкрасивіший пляж тутешніх місць – Кала Маріоль.

Про інші цікавості.

Цей італійський острів є раєм для любителів дайвінгу, так як у його берегів на морському дні покояться кілька затонулих кораблів, екскурсії до яких організовуються з декількох точок острова.

Чим ще знаменита і цікава Сардинія? Придбана путівка сюди дозволить вам дізнатися, що на цьому острові одна з найвищих в світі тривалість життя. Тут щасливо проживає незвичайна сім’я, якій 818 років за сукупністю кількості років її членів. Довгожительство визначається спадковістю, особливою дієтою, в складі якої мало м’яса, а багато горіхів, козячого сиру і місцевого темно червоного, майже чорного вина. Ну і, звичайно, безпечним способом життя, де немає місця травмам і іншим заподіянням собі шкоди залежностями та іншими надмірностями.

З історичних пам’яток, найпопулярнішими стали нураги – вежі у формі усіченого конуса висотою 10-20 метрів, побудовані без розчину з грубих каменів і котрі датуються V-VII ст. до н.е.

До слова, на цьому красивому острові дуже люблять відпочивати деякі українські політики, наприклад, Юлія Тимошенко та Леонід Кравчук, яким вартість оренди елітної нерухомості не важить багато.

Загалом, путівка на Сардинію доставить Вас в новий світ, де панує гармонія природи і людей, і де особливості острівної побуту тільки підкреслюються найвищим рівнем комфорту і обслуговування. А ціна на туристичні послуги буде повністю відповідати їх якості.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *