Акапулько. Мексика

Акапулько. Мексика

Мексика, курорт Акапулько.

Онлайн-супермаркет турів TripSee.com представляє: якщо Ви хочете побувати на особливо святковому і життєрадісному місці на землі, тоді Вам обов’язково потрібно побувати в Акапулько, який називають перлиною Тихоокеанського узбережжя.

Акапулько – найстаріший і найпопулярніший курорт Мексики, вперше здобув популярність завдяки тому, що тут в 20-х роках відпочивав король Великобританії Едуард VIII, який увійшов в історію тим, що відрікся від престолу заради американської світської левиці У.Сімпсон. Він був так зачарований Акапулько, що радив всім відвідати цей рай на землі.

Надалі популярність курорту тільки зросла. Починаючи з 50-х рр. минулого століття його облюбували для відпочинку від справ мирських світові знаменитості. На десятиліття цей курорт став модним місцем відпочинку для зірок першої величини. Прибували на відпочинок в Акапулько голлівудські режисери, переймаючись неймовірною красою цих місць, знімали фільми і окремі епізоди, підігріваючи інтерес до Акапулько. Так сформувався образ багатого і елітарного курорту для товстосумів. Навіть неповний перелік світових знаменитостей вражає. Тут відпочивали Френк Сінатра, Джуді Гарланд, Бріджит Бардо, Елізабет Тейлор, Енгельберт Хампердінк, Мадонна, Пласідо Домінго, Хуліо Іглесіас, держсекретар США Генрі Кіссінджер, барон Ротшильд. Неймовірними темпами зростали вілли знаменитостей – Арнольда Шварценеггера, Сильвестра Сталлоне і ін.

Продовжимо тему.

Неймовірний туристичний ажіотаж почався в середині 60-х, коли туристи з США масово кинулися на відпочинок в Акапулько, втративши через переворот Фіделя Кастро і накладеного на острів Куба ембарго американським урядом, можливість відпочивати на цьому острові. З цього часу, потоки туристів в це місце стали тільки зростати і разом із збільшеним потоком, поступово сходить нанівець його слава як курорту елітарного.

Сучасний Акапулько – це двохмільйонне місто з розгалуженою і потужною туристичною інфраструктурою. Місто має 20 пляжів, що простягаються на відстані 11 км і абсолютно відрізняються один від одного. Кожен пляж вражає своєю неповторною атмосферою і шармом, а також є громадським. Ці пляжі є улюбленим місцем відпочинку самих мексиканців. Асортимент розваг в Акапулько надзвичайно великий від нічних дискотек на кораблях, всіляких шкіл танців, тенісних кортів і гольф-клубів до морських прогулянок на вітрильних човнах, підводному плаванні і риболовлі на тунця і барракуду. Курорт Акапулько через різноманітні шоу, численні казино та ресторани називають нічною столицею Мексики. На сторожі курортного порядку стоїть туристична поліція разом з туристичною прокуратурою, що допомагають залагоджувати будь-які конфлікти і інциденти, що виникають у відпочиваючих.

Тут дуже спекотно круглий рік і навіть в січні температури можуть бути такі ж або вище, ніж на Середземному морі в липні! Кращий час для відпочинку на курорті – це грудень і січень, коли сухо і тепло, а температура + 25-30.

І якщо в Канкун більше прибувають на відпочинок європейці та інші американці, то Акапулько тепер більше мексиканський курорт, куди приїжджають відпочивати навіть на уїк-енд жителі столичного Мехіко і багато в чому саме тому, він і зберіг свій неповторний мексиканський колорит. Придбати тур в Акапулько відноситься до тих лихих і романтичних безумств, про які ніколи не пошкодуєш, навіть, якщо після цього доведеться довго роздавати борги. Тому що натомість отримаєш набагато щось більше, ніж втратиш.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *