Авіакомпанія Air New Zealand вкотре поліпшила економ клас для сімей з дітьми.

Авіакомпанія Air New Zealand вкотре поліпшила економ клас для сімей з дітьми.

Подорожувати на дальні відстані завжди складно і утомливо. І це дорослим. Як ми з вами.

А як доводиться витримувати довгий переліт дітям? От буває, що потрібно перевезти дитину в далеку країну, бабусі з дідусем показати онуку. Як бути, що робити? Тим більше, що далеко не всі можуть собі дозволити розкішні місця з постільною білизною в бізнес-класі.

Ще в 2011 році авіакомпанія Air New Zealand допомогла полегшити далекі поїздки для мандрівників з економ-класу, представивши відзначений нагородами проект Economy Skycouch, ряд з трьох економ-місць, які перетворювалися в пласку, гнучку поверхню для відпочинку, релаксації і гри.

Тепер вони роблять ще більше для людей, які подорожують з дітьми, шляхом введення спеціального дитячого ременя. Тепер на розкладених кріслах системи Skycouch встановили спеціальні ремені-кріплення для немовлят, завдяки чому малюки можуть лежати на протязі круїзної фази польоту.

Система ременів Skycouch Cuddle Belt лише недавно пройшла сертифікацію, і вже проходить бета-тестування, щоб дозволити дорослим і дітям подорожувати разом, коли малюки будуть лежати поруч на Skycouch. Система також дозволяє утримувати двох дітей одночасно.

Батьки можуть розслабитися, в той час як їхні діти будуть мати власний простір і рівну площу, щоб гратися, не заважаючи іншим пасажирам.

Авіакомпанія Air New Zealand планує найближчим часом зробити модифікований продукт Skycouch доступним для своїх літаків Boeing 777 і 787-9 Dreamliner. Крім того, авіакомпанія представить оновлений Skycouch на виставці Aircraft Interiors Expo в Гамбурзі з 10 по 12 квітня 2018 року.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *