Коста-Бланка. Іспанія

Коста-Бланка. Іспанія

Коста Бланка – перлина Іспанії

Онлайн-магазин подорожей TripSee.com представляє: Коста Бланка, або Біле узбережжя, є одним з найпопулярніших туристичних напрямків Іспанії. Регіон простягається на 200 кілометрів уздовж середземноморського узбережжя через провінцію Аліканте від Гандії до Торревєхи. Гірський ланцюг захищає курорт від північних вітрів і визначає теплий комфортний клімат. Тут 305 сонячних днів в році, найчистіші пляжі, відмічені Блакитним прапором, і прекрасна природа. У порівнянні з іншими курортами Іспанії, ціни в Коста Бланка демократичніші, а розвинена інфраструктура робить тури на це узбережжя одними з найпопулярніших серед туристів зі всієї Європи.

Відпочинок на узбережжі

На гостей чекають чудові курорти, від галасливих і космополітичних до тих, які зберігають відокремлену атмосферу поруч з морем. Найпопулярніші напрямки – це Бенідорм, Торрев’єха і Аліканте. У Бенідормі, що його називають ще «іспанським Лас-Вегасом», туристів чекає безліч розважальних закладів, сафарі-парк, аквапарк, а також Старе місто, що дозволяє зануритися в атмосферу середньовічної Іспанії. Прекрасні пляжі, широкий вибір готелів, ресторанів і безліч розважальних заходів зробили Бенідорм туристичною столицею Коста-Бланки.

Аліканте знаменитий замком Санта-Барбара, прекрасною набережною, піщаними пляжами і кам’янистими бухтами. Природні солоні озера і цитрусові сади оточують Торревьєху. Тут можна відпочити на добре обладнаних пляжах, відвідати парк розваг або відправитися на морську прогулянку на острів Табарка.

Природа Коста Бланки знаменита своєю різноманітністю і вражає красою. На півдні узбережжя – рівнини з сольовими озерами, північна частина більш мальовнича завдяки горам, білим скелям і кручам, направленим прямо до моря. Пляжі відрізняються в залежності від природного рельєфу: на півдні вони широкі і піщані з пологим входом в море, ідеальні для відпочинку з дітьми, на півночі – галькові і кам’янисті бухти. Серед туристів, які купують тури на Коста Бланку, популярні невеликі міста Віллахойоса, Кальпе, Алтея, Морайра. Тут панує спокійна і розслаблююча атмосфера, з красивими і недоторканими пейзажами і безліччю мальовничих невеликих сіл.

Коста Бланка надає широкі можливості для цікавого проведення часу. До послуг гостей насичені екскурсійні програми по середньовічних замках Сакс, Петрер і Віллена, готичним і бароковим храмам і музеям. Можна відправитися на пішохідну прогулянку і побачити знамениті печери, відправитися на підводне плавання на мисі Сан-Антоніо або пограти в гольф на відмінно обладнаних полях. Відпочинок на «Білому березі» нікого не залишить байдужим, а зробити тур на Коста Бланку незабутнім допоможе онлайн-магазин подорожей TripSee.com, що пропонує найнижчі ціни на ринку.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *