Популярні істаграмери забили на сполох!

Популярні істаграмери забили на сполох!

Тут акція відбулася, поки ми паски великодні їли, так. Всесвітній фонд дикої природи (WWF) (це у яких панда на логотипі) взяв, та й попросив популярних західних Інста-блогерів опублікувати фотографії мальовничих куточків землі, які … тепер перестали бути такими, після нашого, людського втручання.

Поступили хитро.

Спочатку блогери розмістили знімки з райськими краєвидами, ну, прям від яких захоплює дух. Купа ахів-охів і зітхань, купа коментарів захоплених, те-се. “OMG”, “Ух, ти!”, “Яка краса!”, “Де це? Захотілося там побувати”, “Хочу прямо зараз рвонути в подорож” – такі були коментарі.

А потім, через кілька днів, всім відкрили сумну правду. В акаунтах блогерів з’явилися ті ж фото, але вже без “фотошопу”, в стилі “як є”.

І виявилося, що фантастичних місць більше немає. Їх споганили туристи або просто недалекоглядні господарі землі.

Це сумно дуже, панове мандрівники.

Подивіться ролик, та задумайтеся. Не треба смітити, плювати в колодязі. Рано чи пізно ми всі можемо опинитися в такій ситуації, коли їхали красою помилуватися, а краси-то і немає вже. Зносилася краса.

На підтримку WWF блогери використовували нехитрий хештег #TooLatergram (наберіть в Інста, не полінуйтеся) і закликали всіх людей задуматися про майбутнє нашої планети.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *