Тільки в Японії: Coca-Cola запускає алкогольний напій

Тільки в Японії: Coca-Cola запускає алкогольний напій

Нарешті!

Японія вже давно є батьківщиною для деяких дивних і чудових творінь в їжі та напоях, і мандрівники, як відомо, битком набивають свої валізи, повні сувенірних закусок, на зворотньому шляху. Тепер ви зможете ще дещо спробувати, коли ви поїдете туди; першу алкогольну пропозицію від бренду Coca-Cola.

Нові alcopops від Coca-Cola (слабоалкогольні коктейлі) називаються «Shikudo» і випускаються в трьох варіантах; лимон, лимон-лайм і медовий лимон. Міцність напою – від 3% до 8% спирту. Напої почали надходити в продаж в країні Висхідного сонця з понеділка, 28 травня, оскільки Coca-Cola бореться за долю на прибутковому японському ринку alcopop.

Відомі в Японії як «Чу-Хай», ці солодкі напої зазвичай продаються в жерстяних банках і виготовляються з японського лікеру, званого шочу. Вони традиційно приправлені лимоном, але ринок насичений ними в сотнях ароматів, зазвичай солодких і фруктових, таких як грейпфрут, яблуко або апельсин. Іноді вони зроблені з горілкою замість шочу, але Coca-Cola йде більш традиційним маршрутом зі своєю пропозицією.

Ринок росте, і хоча Coca-Cola на короткий час володіла виноробною компанією в 1970-х роках, вперше за 125-річну історію вони вирішили зробити свій власний алкогольний продукт.

На даний момент ця пропозиція призначена тільки для Японії, – але може нам теж пощастить, хто знає? Одного разу «Shikudo» зможе запросто з’явитися на полицях супермаркетів поряд з нами.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *