Виглядає це круто. Дуже.

І всередині – фантастика.

І поспати, як кажуть винахідники, і попрацювати можна (Wi-Fi халявний присутній) та й підзарядити гаджети розетка є, і шумоізоляція знову ж, закритися зсередини можна – піди такого пасажира дістань!

Ось такі в Словенії розробили футуристичні капсули для сну. Хлопці дуже сподіваються, що такі “спальники” стануть масово встановлювати в європейських аеропортах.

Зовні модулі Airpod виглядають суперськи, і дуже, до речі, нагадують гоночні автомобілі. Капсула дозволяє повністю ізолюватися від зовнішнього світу, але на посадку вас розбудить, вона автоматично відправляє сигнал-повідомлення, коли пасажиру пора висуватися до трапу літака.

Нам інше цікаво. Поставити таких капсул з десяток в аеропорту – це ж парковку їм подавай, так?

Не ставити же їх у проходах, щоб пасажири з валізами на них налітали, чехвостячи сплячих по перше число.

Ідея хороша, слів немає.

Самі творці спальних модулів кажуть, що їх Ейрподи будуть ще доопрацьовуватися. Але пробники вже будуть розміщені в деяких аеропортах до кінця цього року.

Як по нам, з нашого скромного досвіду, краще все-таки капсульні готелі, як це японці вже багато років роблять. На зразок камери схову. Лежалка з підсвічуванням і розеткою, доступ до мережі – що ще пасажиру треба, коли виліт затримується годин десь на шість?

Але хлопці молодці. Таку лежалку і в квартирі встановити не гріх, коли сусіди, наприклад, перфораторами днем ​​проявляють активність, щоб їм у роті пересохло.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *