А давайте дивитися кращі туристичні ролики 2017 року

А давайте дивитися кращі туристичні ролики 2017 року

Є така організація, при чому – найголовніша організація по туризму в світі – UNWTO. Ось вона взяла і організувала конкурс на кращий туристичний ролик для просування своєї країни в плані туризму. А потім урочисто назвала його переможців.

При цьому при всьому – на конкурс приймалися заявки з класними відео за період з 2011 року і по теперішній час. Але мотлох не пройшов – Ви самі розумієте – дрони, технології, слоу-мо і т.д. До числа переможців увійшли тільки свіжі ролики – всі відео-переможці були опубліковані протягом минулого року.

Вибиралися учасники з Африки, Східної Азії та Тихого океану, Близького Сходу, Європи, а також Північної і Південної Америки. В цілому організаторам надіслали 63 відеоролика з усього світу. А ось США, Канада і Австралія не є членами UNWTO, тому не мали права брати участь в конкурсі.

Було влаштовано відкрите голосування. Два тижні можна було переглядати ролики в Ютубі і голосувати лайками. В результаті Приз глядацьких симпатій виявився у ролика про Індонезію «Подорож в прекрасний світ». Він же став переможцем регіону Східна Азія і Тихий океан.

Так що – дивимося!

Перше місце – Індонезія (Східна Азія та Тихий океан)

Луї Армстронг також зробив свою справу, визнаємо. Але і країна, щоб відвідати – фантастична!

В Індонезії, до речі, знаходиться один з КРАЩИХ готелів з басейнами панорамного виду в світі! Угу.

 

 

Друге місце – Туніс (Африка)

Туристи порівнюють свої подорожі в Туніс, як ніби вони побували на Марсі. І в цьому щось є!

А ось чому  Туніс обов’язково варто відвідати!

 

 

Третє місце – Чілі (Північна та Південна Америки)

Далекувато для нас, то правда. Але люди, які там побували, подорожували по країні – розповідають про кращі моменти в своєму житті, які пережили там! Особливо, якщо не затримуватися в одному місці, а подорожувати нон-стоп – на автомобілях, поїздах і пішки. Незабутні враження!

Ми тут розповідали про один чілійський Національний парк, між іншим. Це дійсно фантастичні пейзажі та ні з чим незрівнянний досвід!

 

Четверте місце – Греція (Європа)

Душевний прийом, відмінна кухня без зайвих витребеньок (і з такими – за бажанням), плюс – історія, плюс – природна краса. Знімаємо капелюха.

Ось тут у нас – про Грецію з любов’ю. Просимо любити і жалувати!

 

П’яте місце – Єгипет (Ближній Схід)

Дуже сучасно, якісно зроблено. Ми – про кліп. Єгипет – наш цілорічний курорт, при чому – дуже високої якості, кращий.

У нас тут уже зібрано статей про Єгипет і якщо Вам цікаво – ласкаво просимо!

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *