Обережно в Туреччині: ТОП-10 найбільш поширених «розводів» на турецьких курортах

Обережно в Туреччині: ТОП-10 найбільш поширених «розводів» на турецьких курортах

Тема актуальна, багато про всяке таке в Туреччині кажуть. Вирішили ми на tripsee.com трошки Вас підготувати до життя на турецьких курортах. Пошепталися з людьми розумними, розпитали туристів знатних – діліться секретами, говорили їм. І вони поділилися. Тепер нам є що і Вам розповісти.

 

(до речі, якщо Ви збираєтесь в Туреччину на відпочинок: просто клікніть на картинку і всі гарячі тури в Туреччину – до Ваших послуг!)

 

Зростання популярності турецького напрямку серед туристів стало причиною паралельного збільшення випадків прояву поганого обслуговування. Це так самі турки про випадки шахрайства говорять. Соромно їм і за державу образливо. А що поробиш, селяві, таке життя. Так ось:

1.

Не купуйте дешеві екскурсії десь на вулиці! Не псуйте собі свято відпочинку. Часто приймаюча сторона максимально спрощує собі роботу, що сприяє виникненню безлічі неприємних ситуацій і курйозів з мандрівниками. У цій ситуації вуличні агентства і організатори екскурсій йдуть на поступки і готові навіть скинути ціну! Правда, умови і сервіс будуть відповідати дешевої вартості. Гіди під часту – непрофесійні, не знають мови, темою не володіють, та й врахуйте, що вони працюють за копійки. Уточнюйте наявність екскурсій у наших агентів з продажу. Ми зможемо організувати для Вас відмінні екскурсії ще на стадії бронювання

 

 

2.

Не ведіться на пропозиції загадкових персон, які зазвичай ходять неподалік від готелю, щоб поділитися особливо «цінними» даними. Згадані персонажі розповідають про унікальні торгові пропозиції, де товари чи не за найнижчою в місті ціною. Ось тільки потім виявляється, що вартість була завищена в 2-4 рази. Їх наймають спритні торговці або магазини. Хлопці працюють за відсоток від продажів.

 

 

3.

Не ведіться на вимогу оплатити перебування на пляжі! Це протизаконно. Погрожуйте викликати поліцію, а здирників – надсилайте подалі.

4.

Те ж саме – від Вас можуть зажадати плату за пляжні парасольки або лежаки. Нічого не платіть! Якщо пляж належить готелю – тим більше, відразу викликайте охорону!

 

 

5.

Не будучи в курсі, гості часто ризикують бути ошуканими при обміні валюти. Спекуляції на турецькій лірі – ще один прояв обдурювання. При курсі 1 до 14, можна наштовхнутися на співвідношення 1 до 20, та й комісія в деяких випадках неприємно здивує. Міняйте валюту в офіційних точках обміну.

 

 

6.

Не ведіться на вимогу дати чайові де б не довелося опинитися! Розмови на цю тему не повинно бути взагалі. За турецькими законами – якщо гість захоче, він сам нагородить людину за хороший сервіс.

7.

Масажна техніка часто стає причиною пристойного розводу, під час якого турист може розлучитися з кругленькою сумою. У той же час, зовсім необов’язково, що масаж буде ефективним і якісним. Якщо хочете масаж – запитайте на стійці реєстрації готелю. Вам допоможуть з адресою кращих масажних салонів, проводять в масажний салон при готелі або надішлють масажиста в номер!

 

 

8.

Вручити подарунок від чистого серця і через мить в грубій формі вимагати оплату презенту, як ніби мандрівник сам ініціював купівлю – буденна справа. Не ведіться на цей старий, як світ і дуже східний розвод!

9.

І взагалі – будьте обережні з базарами. І не поспішайте з головою занурюватися в шопінг. Туреччина відома як країна підробок, тому дешеві товари брендових виробників – це фейк.

 

10.

І вишенькою на тортик – пропозиція покататися на піратській шхуні! Ви, напевно, бачили ці “піратські” судна, які раз у раз зазивають до себе гостей. Ні в якому разі не піднімайтеся до них на борт з дітьми, якщо не знаєте точно, що прогулянка – для сімейного відпочинку і її організовує готель для своїх гостей. В іншому випадку Ви потрапите на вечірку з роздяганням і розпиванням спиртних напоїв низької якості (в спеку!) десь в затоці або у відкритому морі, і воно Вам і Вашим дітям треба?

 

Кращий порада – у всіх своїх запитах діліться думками з адміністрацією готелю або зі своїми турагентами. Вам підкажуть, Вам розкажуть і запропонують щось варте уваги. Готелі та туроператори дорожать своєю репутацією – не ризикуйте даремно своїми грошима, настроєм і враженнями від відпочинку!

Ви прекрасно і комфортно відпочинете в чудовій Туреччини, не піддаючись на виверти шахраїв і ретельно розпланувавши свій відпочинок заздалегідь!

Ласкаво просимо на відпочинок в країну чотирьох морів і райського клімату!

 

(просто клікніть на картинку – і Ви опинитеся на сторінці пошуку найгарячіших турів для сімейного відпочинку до Туреччини!)

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *